25 januari 2023 11:00
De voetbalschool (Migo Sports) van Ex-profs Ryan Koolwijk en Luigi Bruins komt in de voorjaarsvakantie met extra trainingen op ons complex. Extra leuk: iedereen is welkom!
VoorjaarsvakantieIn de voorjaarsvakantie komen we met Migo Sports extra naar het complex van vv Dilettant voor het geven van 2 leerzame en uitdagende trainingen. Tijdens de vakantie even lekker het veld op met je buren, klasgenoten, teamgenoten, vriendjes of vriendinnetjes. Iedereen is welkom!!! Je hoeft niet ingeschreven te staan bij onze voetbalschool om je aan te melden en gebruik te maken van deze 2 losse trainingen.TrainingenMaandag 27 & dinsdag 28 februari- 09:30 - 10:30 (groep 1)- 10:45 - 11:45 (groep 2)Leeftijden & TijdenDe trainingen duren 1 uur en zijn toegankelijk voor spelers/speelsters in de leeftijd van 7 tm 14 jaar
Groepsgrootte
We streven naar een maximale groepsgrootte van 10 spelers/speelsters per trainer.Aantal plekkenEr is plek voor maximaal 40 spelers/speelsters. In het geval van minder dan 20 aanmeldingen zullen we kijken of de trainingen doorgang zullen vinden.
Inschrijven
Zou u uw zoon/dochter willen inschrijven voor onze 2 trainingen stuur dan even een mailtje naar info@migosports.nl ovv training vv Dilettant, naam, leeftijd en team.Kosten2 trainingen voor de scherpe prijs van € 25.Betaling
Contant voor aanvang van de 1e training.
Mocht u nog vragen hebben dan horen wij dat graag. Wij hopen uw kind te verwelkomen in de voorjaarsvakantie en 2 leerzame trainingen te geven.
Sportieve groet,
Ryan Koolwijk & Luigi Bruins
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.