
In 1985 werd de Club van 50 opgericht met als enig doel de vv Dilettant daar waar nodig financiële steun te verlenen. Men probeert zoveel mogelijk leden te winnen om de vv Dilettant bij calamiteiten te kunnen ondersteunen. In de loop der jaren is door het bestuur van de vv Dilettant een beroep gedaan op de Club van 50. In een ledenvergadering beslissen de leden zelf over eventuele uitgaven. Incidenteel gaat het over wat ‘luxere’ uitgaven, waarvan het bestuur van de vv Dilettant oordeelt dat het voor de vereniging niet de hoogste prioriteit heeft. Belangrijk is daarnaast dat de Club van 50 niet is opgericht om mogelijke tekorten bij de vv Dilettant aan te zuiveren.
In de loop der jaren is o.a. financieel bijgesprongen bij de aanschaf van een TV en video-installatie in de kantine, bouw van de dug-outs, inrichting van de speeltuin, aanpassingen van de keuken, viering 75-jarig jubileum en verder is de Club van 50 sponsor van een wedstrijdbal, een bus bij uitwedstrijden, het sponsortoernooi en Open Dag. Verder is een jeugdkamp financieel ondersteund en kon Dilettant trainingsdoelen aanschaffen op kosten van de Club van 50. Ook werd samen met de Rabobank een defibrilator aangeschaft. Bij de opening van het nieuwe complex aan de Tiendweg werd financieel bijgesprongen voor de realisatie van het scorebord en het behang in de kantine. Daarnaast zijn we lid van SSD en steunen de Stichting Jeugdtoernooien vv Dilettant en hebben we recent bijgedragen aan een nieuwe geluidsinstallatie. Ook een nieuwe beamer kon op onze kosten door vv Dilettant worden aangeschaft. Voor het vernieuwde kassysteem werd de portemonnee getrokken. In de seizoenen 2018-2019 en 2019-2020 hebben we het vernieuwde terrasmeubilair bekostigd evenals het meubilair op het terras boven de nieuwe kleedkamers.
Indien u Dilettant een warm hart toedraagt dan kunt u dat o.a. kenbaar maken door lid te worden van de Club van 50. De contributie is vrij met een minimum van € 35,00 per seizoen.
Het bestuur van de Club van 50 bestond uit Cock Post (voorzitter/secretaris) en Arie van Krimpen (penningmeester). Met ingang van 1 september 2022 zijn de bestuurders Ed Versluis en Marco Mekken.
Mocht u belangstelling hebben en meer informatie willen, dan kunt u contact opnemen met Ed Versluis, telefoon +31624425212. De emailadressen zijn e.versluis63@gmail.com en Marco@mmsa.de . Nog gemakkelijker is een mail naar cl50@hotmail.nl.
Club van 50 - Fotobehang

Club van 50 - Scorebord
